Zespół

Nauczyciel z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą j, w tym jako dyrektor szkoły. Odpowiedzialny, komunikatywny, życzliwy i wesoły oraz wzbudzający zaufanie i respekt. Interesują go: turystyka, podróże oraz piłka siatkowa.

Adam Drogoś

dyrektor, nauczyciel, wychowawca

Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Spokojna, otwarta i szczera. Wprowadza pogodną atmosferę w swoim otoczeniu. Nie lubi bezczynności i nudy. Najchętniej prowadzi zajęcia plastycznie, sportowe i wszelkiego rodzaju turnieje. Opieka, dyscyplina i zabawa to filary, na których opiera swoją pracę.

Ela Salwa

nauczyciel, wychowawca

Polonistka i kulturoznawczyni. Wesoła i otwarta na otaczający świat. Charakteryzuje się niespożytą energią i niekończącą się ilością pomysłów. Kocha dzieci, zwierzęta i naturę. Uwielbia marzyć, dlatego w prowadzeniu zajęć stawia na rozwój i wykorzystywanie kreatywności dzieci oraz odkrywanie i wspieranie ich zdolności.

Magdalena Kuczek

zastępca dyrektora, nauczyciel, wychowawca

Nauczycielka wychownia wczesnoszkolnego. Optymistka, która w każdej sytuacji dostrzega pozytywne strony. Lubi zwierzęta, piesze wycieczki górskie oraz długie spacery. Praca z dziećmi daje jej wiele radości. Specjalistka od animacji czasu wolnego i zajeć plastycznych.

Aneta Borek

nauczyciel, wychowawca