fbpx

Zespół

Polonistka i kulturoznawczyni. Wesoła i otwarta na otaczający świat. Charakteryzuje się niespożytą energią i niekończącą się ilością pomysłów. Kocha dzieci, zwierzęta i naturę. Uwielbia marzyć, dlatego w prowadzeniu zajęć stawia na rozwój i wykorzystywanie kreatywności dzieci oraz odkrywanie i wspieranie ich zdolności.

Magdalena Kuczek

dyrektor, nauczyciel, wychowawca, instruktor turystyki kwalifikowanej (specjalność turystyka piesza górska i nizinna)

Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Optymistka, która w każdej sytuacji dostrzega pozytywne strony. Lubi zwierzęta, piesze wycieczki górskie oraz długie spacery. Praca z dziećmi daje jej wiele radości. Specjalistka od animacji czasu wolnego i zajęć plastycznych.

Aneta Borek

nauczyciel, wychowawca

Nauczyciel, wychowawca i trener z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Organizator obozów i wycieczek sportowych. Opiekuńczy, wyrozumiały, potrafi nawiązać kontakt z dziećmi w każdym wieku. Od lat strażak OSP. Interesuje się sportem, zwłaszcza piłką ręczną, rajdami samochodowymi oraz jazdą na rowerze.

Andrzej Moździerz

nauczyciel, wychowawca

Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Empatyczna, cierpliwa, wyrozumiała, zawsze otwarta na ludzi. Uwielbia pracę z dziećmi, łatwo nawiązuje z nimi kontakt. Kocha muzykę, taniec i śpiew. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią.

Agnieszka Bąk

nauczyciel, wychowawca, instruktor turystyki kwalifikowanej (specjalność turystyka piesza górska i nizinna)

Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Spokojna, otwarta i szczera. Wprowadza pogodną atmosferę w swoim otoczeniu. Nie lubi bezczynności i nudy. Najchętniej prowadzi zajęcia plastycznie, sportowe i wszelkiego rodzaju turnieje. Opieka, dyscyplina i zabawa to filary, na których opiera swoją pracę.

Ela Salwa

nauczyciel, wychowawca