fbpx

Zielone szkoły

Już od 600 zł za 5-dniowy pobyt

BAJKOLAS serdecznie zaprasza wszystkie dzieciaki!

Chcemy naszym podopiecznym przekazywać wiedzę w sposób zachęcający do samodzielnych poszukiwań i aktywnej nauki. Pobudzamy ich kreatywność i uzdolnienia poprzez liczne warsztaty, lekcje żywej historii, wycieczki połączone ze zwiedzaniem zabytków, śpiewanie piosenek, zajęcia plastyczne, bale maskowe z nauką tańca czy teatrzyk lalkowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Bajkolasie był niezapomniana przygodą. Naszą ofertę podzieliliśmy na turnusy tematyczne: ekologiczny, sportowy, krajoznawczy, plastyczny oraz sportowy. Dzięki temu mogą Państwo optymalnie zaplanować rodzaj atrakcji, długość i koszt pobytu.

O obiekcie

Budynek jest wewnątrz świeżo wyremontowany i cały czas doposażany – wszystkie sprzęty są nowe, meble w pokojach są z drewna bukowego. Oferujemy pokoje 1-8 osobowe z sanitariatami na korytarzach.

Ponadto w budynku znajdują się:

  • świetlica ze sprzętem multimedialnym, xboxem, tablicą, grami świetlicowymi, mini biblioteczką dla dzieci, materiałami do zajęć plastycznych, gotowymi scenariuszami i materiałami do zajęć (Kocham Cię Polsko, 1 z 10, Łgarz, Koło Fortuny, Kalambury, Scena Bajkolasu zaprasza – autorski teatrzyk kukiełkowy);,
  • jadalnia z telewizorem i tablicą,
  • sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt sportowy (drabinki, ławeczki, materace, sprzęt do unihokeja, siatkówki itp.),
  • sala zabaw (małe trampoliny, chusta animacyjna, piłki, twister i inny sprzęt sportowy i rozrywkowy),
  • piłkarzyki, cymbergraj i stół do tenisa stołowego,
  • duży teren zielony, ogrodzony i idealny do zabaw na świeżym powietrzu,
  • boisko do siatkówki plażowej,
  • rowery turystyczne i górskie (sprzęt jest nowy).

Przy obiekcie znajduje się także wielofunkcyjny orlik do uprawiania sportów zespołowych na świeżym powietrzu.

 

Już od 600 zł/os

W tej cenie* proponujemy 5-dniowy pobyt z pełnym pięcioposiłkowym wyżywieniem (nauczyciel – 1 na 10 uczestników – gratis). Pobyt rozpoczyna się obiadem w poniedziałek i kończy II śniadaniem w piątek. W trakcie zielonej szkoły organizujemy grillowanie połączone z pieczeniem kiełbasek oraz wybrane zajęcia, wycieczki i warsztaty – zgodnie z wybranym pakietem.

*Należność należy przelać na konto placówki przed rozpoczęciem pobytu, płatność na miejscu jest niemożliwa.

Bajkolasowe Zielone szkoły

Naszym podopiecznym gwarantujemy 5-dniowy pobyt pełen niezapomnianych atrakcji i aktywności. Wykorzystujemy do tego doskonałe warunki terenowe jak i bogate wyposażenie naszego ośrodka – bez względu na pogodę w Bajkolasie nie ma miejsca ani czasu na nudę.

Zapewniamy bezpieczny pobyt – cały obiekt i sprzęt jest regularnie dezynfekowany, nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a obiekt jest pilnowany przez stróża nocnego. Oferujemy opiekę wykwalifikowanego wychowawcy (do uzgodniania). W razie zachorowania czy wypadku dziecka zapewniamy dowóz do lekarza lub na SOR pod opieką wychowawcy klasy.

Wolne terminy

Termin pobytuCenaWolne terminy
Ilość jeszcze wolnych miejsc
ROK SZKOLNY 2021/2022Od 1.01.2021 pobyty nie są dofinansowywane.
Na życzenie klienta pobyt możemy wydłużyć